Patriotycznie i rodzinnie w Książnicach

10 czerwca 2018r. w Szkole Podstawowej w Książnicach odbył się  Festyn Rodzinny, który został poprzedzony uroczystością patriotyczną w ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Organizatorami festynu byli nauczyciele i rodzice ze szkoły w Książnicach oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec.

Czytaj więcej: Patriotycznie i rodzinnie w Książnicach

Gmina dla Niepodległej

W Książnicach uczczono 100. Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wydarzenie było również okazją do upamiętnienia porucznika Jana Hajca, legionisty I Brygady Józefa Piłsudskiego.

Czytaj więcej: Gmina dla Niepodległej

Ku Czci Legionistów

Obywatelski Komitet Obchodów 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości w Mielcu oraz Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec z siedzibą w Chorzelowie zapraszają na

Czytaj więcej: Ku Czci Legionistów

Artyści dla mam

Uroczystym koncertem dedykowanym wszystkim mamom uczczono tegoroczny „Dzień Matki” w Gminie Mielec. W specjalnym programie artystycznym pn. „Najdroższe słowo Matka” zaprezentowały się zespoły artystyczne działające przy Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie oraz Filii w Woli Mieleckiej.

Czytaj więcej: Artyści dla mam

Patriotycznie na obrazach

W ramach obchodów Święta Konstytucji 3 Maja oraz 100-lecia Niepodległości Polski w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu Gminy Mielec otwarto wystawę malarską „Ku Wolności”, Ryszarda Serafina.

Czytaj więcej: Patriotycznie na obrazach